loading please wait..

Portfolio

Děláme společnosti silnější a vytváříme podmínky pro dlouhodobý růst. Využíváme příležitostí i těch, kteří jiní nevidí.

Aktivně cílíme na projekty se skrytým investičním potenciálem. Řídíme se investiční filozofií založenou na upřednostňování investic v oborech, kterým dobře rozumíme, a v lokalitách, které jsou nám kulturně i geograficky blízké.

Děláme společnosti silnější a vytváříme podmínky pro dlouhodobý růst, tím pomáháme vytvářet nové pracovní místa, podpořit místní komunity a v konečném důsledku zajistit budoucnost lidí po celém světě.

I když jednotlivé projekty posuzujeme individuálně, je možné uvést tyto základní klíčové sektory:

Zdravotnictví

Klademe si za cíl, naplnit ambici moderního poskytování služeb v oblastech zdravotnictví, které považujeme z demografického hlediska za strategicky důležité – jednodenní chirurgie, stomatologie, preventivní péče, genetika, imunologie a další specializované zařízení poliklinického typu.

Real Estate

Naším cílem je stavět domovy pro lidi. Zkušenosti a znalosti v realitním sektoru jsme získali prostřednictvím vlastních investic do bytových jednotek a komerčních objektů. Soustředíme se na segmenty kanceláří, bytů, retailu a přípravy území.

Energetika

Zkušenosti a znalosti v energetice jsme získali především prostřednictvím vlastních investic do výroby elektrické energie z obnovitelných zdrojů.Zajímáme se především o investice do výroby elektrické energie. Jde o strategický obor, který je páteří každé ekonomiky.

Bankovnictví

Naši klíčoví manažeři a analytici mají dlouholeté zkušenosti z prostředí mezinárodních bank, pojišťoven brokerských domů a investičních skupin. Finance jsou jedna z klíčových oblastí, do které hodláme i v nadcházejících letech investovat.

Ukázka některých společnosti v rámci koncernu GAIN:

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *